خانه درباره ما

درباره ما

تیم برنامه نویسی آریسان دِو

تیم برنامه نویسی آریسان دِو با رویکرد کاربردی سازی تلفن ها و تبلت های هوشمند در کنار بستر اینترنت، استراتژی بلند مدت خود را تعریف نموده است. این رویکرد باعث شده است در مدت کوتاهی صنایع و مشاغل گوناگون را جذب خود نموده و برای آنها راهکارهای مناسب سازمانی ارائه نماییم. جامعه ای که به دنبال رفع نیازهای خود از طریق تلفن ها و تبلتهای هوشمند و استفاده روزافزون از بستر اینترنت است و تیم آریسان دِو با نگرشی هوشمندانه پرچم دار این تحول بوده و به صورت مسترم در حال تقویت دانش کارشناسان خود در حوزه علوم جدید و به روز دنیاست تا از این طریق بتواند پاسخگوی نیازهای این جامعه در حال تکامل باشد. رویکرد ما به کاربرد تکنولوژی تلفن ها و تبلتهای هوشمند در صنایع مختلف و با کاربردهای گوناگون امکان پذیر بوده و ما در این راه موفق بوده ایم. محصولات تولید شده و دیدگاه متفاوت ما را در خصوص کاربرد تلفنهای هوشمند نشان داده و بیان میکند که تلفنهای هوشمند تنها ابزار سرگرمی نیست و آنها کامپیوترهای قدرتمندی هستند که با امکاناتی به مراتب بیشتر به سادگی قابل حل هستند. امکاناتی نظری GPS، Phone Call، SMS، ژیروسکوپ، شتاب سنج و… تا کنون قدرتمندترین کامپیوترها از آن بی بهره بوده و همچنان خواهند ماند. امروزه تلفنهای هوشمند خصوصی ترین وسیله هر فرد و نزدیکترین وسیله به اوست و ما آگاهانه از این فرصت بوجود آمده برای خدمت رسانی به جامعه استفاده کردیم و قدم در راه تولید کاربردی ترین نرم افزارها برای این منظور گذاشتیم.

آریسان دِو چه خدماتی ارائه می دهد؟

    ما در آریسان دِو سعی می کنیم که هر آنچه یک کسب و کار اینترنتی برای بهبود وضعیت خود در فضای مجازی نیاز دارد را به او ارائه دهیم. خدمات آریسان دِو عبارتند از:
  • طراحی سایت حرفه ای و اختصاصی
  • سئو و بهینه سازی سایت
  • طراحی اپلیکیشن موبایل (اندروید و IOS)
  • تولید محتوا (بازاریابی محتوا)
  • ما فقط مجری پروژه شما در فضای مجازی نیستیم، بلکه خود را مشاور شما و بخشی از اعضا تیم شما می دانیم.

پیشرفت تکنولوژی:

تیم برنامه نویسی آریسان دِو هدف خود را بر منطبق کردن توانایی های موبایلها و تبلت های هوشمند با نیازهای روزمره جامعه ایرانی تعیین نموده است. بدین منظورتلاش ما بر اینست تا با استفاده از این امکانات و با خلق ایده های نوین و پیاده سازی آنها بتوانیم امور زندگی روزمره جامعه را ساده تر و لذت بخش تر نماییم و از این طریق بدون در نظر گرفتن محدودیت زمان و مکان باعث حذف کارهایی شویم که تاکنون برای انجام آنها زمان، انرژی و هزینه بیشتری صرف می‌شده.